І в «Просвіту» завітав Миколай
Цими святковими днями Святий Миколай завітав і в Народний дім «Просвіта». Тут Новорічні вогні на ялинках, різні кольорові композиції, зал святково прибраний, метушиться дітвора в очікуванні улюбленого святого, який раз в рік приходить до них з подарунками. На сцені учасники гуртка художнього читання та акторської майстерності Центру дитячої та юнацької творчості показують театралізоване дійство, яких підготувала до цього свята керівник Світлана Косюк. А двадцять дітей хору звідти ж колядують, щедрують. Показують як вони готувалися до цього свята разом із своїм наставником Віктором Поліщуком. А із залу вже зібралася черга дітвори до святого Миколая (Андрій Фуштей). Кожен старається себе показати у пісні, слові, інші хочуть з ним сфотографуватися. І ось довгоочікувані від нього подарунки, які допомагав вибирати Миколаю голова міської територіальної громади Руслан Марцінків та батьки. В залі всі обступили Миколая і заспівали разом «Ой хто, хто Миколая любить».
Михайлина БОДНАР
![](http://uaprosvita.if.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-63b303bed5ebea3371645492033428ad-V-1024x769.jpg)
![](http://uaprosvita.if.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211216_175749-e1639750106499-1024x766.jpg)
![](http://uaprosvita.if.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211216_180106-e1639750176559-766x1024.jpg)