Terre des hommes

Фонд Terre des hommes (Tdh) заснований у 1960 році і є провідною швейцарською організацією з надання допомоги дітям.

Terre des hommes діє в Україні з 2015 року сприяючи вдосконаленню системи захисту дітей та реформуванню соціальної допомоги. Ми також сприяємо участі дітей у розвитку їхніх громад.

Щороку тисячі дітей та їхніх батьків отримують допомогу від проєктів, які Tdh реалізує в Україні.

Наша співпраця з Tdh здійснюється в рамках проекту

SMILE – Підтримка дітей, молоді та їхніх сімей під час кризової ситуації в Україні”.

В рамках проєкту  проведено в серпні – жовтні 2022 року ряд заходів для дітей, якими опікується Служба для дітей та дітей ВПО, а саме: проведено спортивні ігри (в яких взяло участь 152 дитини); кулінарні воркшопи (в яких взяло участь 104 дитини), художні майстеркласи (задіяно 148 дітей), проведено туристичну поїздку в с. Гошів, Долинської громади Калуського району Івано-Франківської області, що малана меті ознайомити діток з тих областей України, де відбувалися чи відбуваються бойові дії з самобутньою культурою Прикарпаття та інтеграцією діток до проживання в нашому краї. Під час даної туристичної поїздки проведено екскурсії, мандрівки горами (в т.ч. Вишківський перевал), відвідування сакральних пам’яток в області,  творчі майстер класи, купання в басейні, пікніки та вечірні програми;

В рамках співпраці проводяться роботи щодо облаштування будівлі Центру соціальної підтримки дітей та сімей (в с. Братківці), де планується проживання 2 сімей (8-10 осіб) на термін до 3 місяців до моменту знаходження постійного житла і поселення нових сімей на аналогічний термін на постійній основі. Також заплановано відвідування дітей (сімей з дітьми) для отримання послуг психолога, логопеда, навчальних та інших послуг в кількості для 60-80 дітей на місяць.

Ведеться організаційна робота щодо впровадження проєкту забезпечення психологічної підтримки та організація інтеграційних заходів для дітей внутрішньо переміщених осіб, розвиток компетентності зі знання англійської мови, до якого планується залучити 160 дітей (120 ВПО та 40 з місцевої Громади). Цей проєкт реалізовуватиметься в Народному домі «Просвіта» та школах міста.