Привітання з Великоднем

Шановні краяни! Дорогі просвітяни!

Прийміть щирі вітання зі світлим святом Христового Воскресіння! Для нас, християн, Воскресіння Христа є перемогою сил добра над силами зла. Однак Великдень цього року відбувається в особливих умовах. До московської агресії на Сході України і анексії Криму додалася пошесть коронавіруса, від якої страждають мільйони людей по цілому світі. Практично закриті міждержавні кордони, обмежені безпосередні контакти між людьми. Думається що в такий спосіб Всевишній дає зрозуміти людям, що шлях обраний нами є хибним. Процесам глобалізації і надмірного прагнення до матеріальних благ, споживацтва, нехтування родинними цінностями, національними традиціями поставлений заслін у вигляді закриття кордонів між державами. Чи не є це випробуванням, пересторогою, щоб світ одумався? Цілком природнім є те, що народи і держави на перший план ставлять свій національний інтерес. А це означає, що і ми, українці, маємо чинити так само, дбати про нашу духовну єдність , про те, щоб стати згуртованішими, а значить і сильнішими.

Хай Воскресіння Спасителя в умовах надзвичайної ситуації допоможе нашому духовному очищенню від скверни, неправди, продажності і байдужості, допоможе усвідомити відповідальність за країну і наше майбутнє. Це стане запорукою майбутніх перемог української гідності – людської, християнської і гідності державної.

Бажаю, щоб величне свято Великодня принесло світло в наші душі, наші родини, щирість і добро у взаємини, скріпило віру в нашу велику українську ідею: «Бог і Україна»!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Голова обласного об’єднання “Просвіта” ім. Т Шевченка С. Волковецький

Можливо вам сподобається...