Екскурс в історію для студентів
Днями магістранти 1 курсу спеціальності “Початкова освіта” відвідали
Івано-Франківське об’єднання “Просвіта”, де прослухали ознайомчу лекцію про діяльність цієі потужної організації на Івано-Франківщині, про діяльність Молодої “Просвіти”, відвідали єдиний в Україні Музей шани Т.Шевченка, відкритий з ініціативи відомого краєзнавця Петра Арсенича. Ознайомились із цікавими матеріалами про життя поета, вагомі події, які відбувалися під іменем Генія на Прикарпатті.
Побачили виставку робіт-вишиті палітурки книг, виконані працівницею музею Н. Синицею. Екскурсію провела завідуюча культурно-масовою роботою “Просвіти” Михайлина Боднар, яка пізнавально розповіла про історію народження Музею, про діяльність “Просвіти” в цілому, показала відвідувачам зали, де проводяться заходи, крамницю, видавництво та багато іншого, що може зацікавити і поглибити знання про просвітянську діяльність.
![](http://uaprosvita.if.ua/wp-content/uploads/2020/02/87555395_1734633266738525_8650207860929593344_n.jpg)
![](http://uaprosvita.if.ua/wp-content/uploads/2020/02/87698746_1734625656739286_6919776867494920192_n.jpg)
![](http://uaprosvita.if.ua/wp-content/uploads/2020/02/88054736_1734633250071860_768325381026480128_n.jpg)
![](http://uaprosvita.if.ua/wp-content/uploads/2020/02/87803974_1734625640072621_4731573527914741760_n.jpg)