Звернення громадських організацій Івано-Франківської області до керівництва і активістів політичних партій України

25 жовтня 2020 року  відбудуться чергові місцеві вибори, що будуть проходити в умовах, коли у законодавчому органі державної влади України кількісну перевагу мають представники політичної партії “Слуга народу”, однак, не використовують її  для розбудови і зміцнення Української держави.

     Впродовж року  дії депутатів зазначеної партії і Президента України Володимира Зеленського неодноразово викликали збурення у суспільстві ганебними антиукраїнськими проявами,  непрофесійним виконанням своїх повноважень, спробами політичного переслідування опонентів. Продовжується спад економіки, що розпочався ще до епідемії коронавірусу.  Вони і їх фаворити не вживають належних заходів, щоб припинити діяльність проросійської партії  «Опозиційна платформа – “За життя”.

     Немає жодного сумніву у тому, що зовнішні і внутрішні вороги спільними зусиллями підштовхують Україну до втрати державного суверенітету,  однак у Києві і на місцях влада «слуг народу» належним чином не реагує на цю небезпеку, оправдовуючи свою бездіяльність до антидержавних проявів тим, що на виборах 2019 року вона отримала підтримку більшості виборців і може діяти на свій розсуд.

      Вважаємо, що зазначений стан у державі став можливим через розпорошення 2019 року голосів виборців між  партіями націонал-демократичного спрямування.

      Діюча влада «слуг народу»  зробить усе, щоб здобути більшість голосів на місцевих виборах щоб підтвердити, що успіх 2019 року був не випадковий.

       25 жовтня 2020 року буде реальна історична можливість зупинити деструктивні сили шляхом координації дій політичних партій  націонал-демократичного  спрямування.

      Проявімо волю доспівпраці, припинімо взаємопоборювання, пропонуймо і в ході місцевих виборів спільно підтримаймо найкращих представників громадськості, які спонукаються інтересами суспільства. Адже органи місцевої влади є основою будівництва держави і засобами реального впливу як на внутрішню, так і на зовнішню політику її керманичів. Місцеві вибори матимуть вплив і на наступні парламентські вибори, і на майбутній розвиток держави.

     Пам’ятаймо про наш обов’язок перед Богом і Україною! Пам’ятаймо про жертовність наших предків, Героїв Майдану і Донбасу та долю прийдешніх поколінь!

     Враховуючи історію та традицію, Івано-Франківська обласна організація ВУТ “Просвіта” ім. Т Шевченка готова долучитися до координації зусиль політичних партій,  що підтримують це звернення.

      Нехай співпраця українських патріотів Івано-Франківської області буде добрим прикладом для інших областей!

                                                         СЛАВА  УКРАЇНІ!   ГЕРОЯМ СЛАВА!

Інформаційне повідомлення

     18 серпня 2020 року в Народному домі Івано-Франківської обласної організації ВУТ “Просвіта” ім. Т Шевченка розпочинається збір підписів (щоденно з 9.00 до 13.00) для підтримки пропонованого ЗВЕРНЕННЯ.

     Запрошуємо усіх небайдужих українців підтримати його власним підписом, поширювати в соцмережах чи в інший зручний  спосіб.

ЗВЕРНЕННЯ підготували просвітяни Івано-Франківська.

Результати збору підписів будуть оприлюднені.

Можливо вам сподобається...