Відійшов у вічність Степан Григорович Шулепа

Івано-Франківське обласне об’єднання ВУТ «Просвіта» з глибоким сумом сповіщає, що 27 лютого на 90-му році життя після тривалої хвороби відійшов у вічність відомий просвітянин Степан ШУЛЕПА.

Заслужений працівник культури України, ветеран праці, все своє свідоме життя віддав державотворчим і політичним процесам на Прикарпатті. Народився 5 грудня 1930 року в с.Попельники на Снятинщині, закінчив Львівський політехнічний інститут. Обирався делегатом X-XV скликань, членом виконкому та першим заступником голови виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, членом виконкому і керуючим справами вико­нав­чого комітету обласної ради першого демократичного скликання.

Працював директором хімзаводу, заступником генерального директора об’єднання «Карпати». Впродовж одинадцяти років з 1990 до 2000 року очолював обласну організацію Всеукраїнського товариства «просвіта» ім.Т.Шевченка.

Делегат установчого з’їзду «Руху» восени 1989 року та Першого збору Конгресу українських націоналістів в липні 1993 року в Києві. Брав участь в роботі Всесвітнього форуму українців.

На жаль, рано чи пізно людське життя закінчується. Але все те добре, що людина встигла зробити залишається в пам’яті тих, хто живий.

Степан Григорович зробив для іншого краю і для України дуже багато. Світла пам’ять про нього довго житиме в серцях рідних, друзів, колег, усіх просвітян.

Панахида відбудеться сьогодні 28 лютого за адресою вул.Медична, 28 о 18.00 годині.

Прощання з покійним відбудеться 29 лютого з 9.30 до 12.30  год. в НД «Просвіта» по вул. Грушевського, 18

Можливо вам сподобається...