Відзначаємо ювілей з дня народження Ярослави Стецько
Сьогодні, 14 травня 2000 року івано-франківці відзначають пам’ятну дату – 100-річчя з дня народження Ярослави Стецько. ЇЇ поціновувачі, незважаючи на карантин, зібралися коло барельєфу цієї легендарної особистості по вулиці з її іменем та поклали квіти. Перед учасниками заходу виступив міський голова міста Івано-Франківська Руслан Марцінків, голова Всеукраїнського Братства вояків ОУН-УПА імені генерала Романа Шухевича – Тараса Чупринки, голова проводу Івано-Франківської обласної організації «Конгрес Українських Націоналістів» Богдан Борович, голова правління Івано-Франківського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Степан Волковецький, директор обласного музею визвольної боротьби ім. Степана Бандери Ярослав Коретчук, інші учасники.
У цей день, як повідомив Руслан Марцінків, громадськість Прикарпаття мала відкрити пам’ятник Ярославі Стецько, однак, через непередбачувані обставини не було змоги це здійснити і його відкриття переноситься на інший день після закінчення карантину.
Виступаючі наголошували на прижиттєві настанови цієї легендарної жінки, що є постійно актуальними для українського суспільства, про наше завдання не лише берегти пам’ять про Ярославу Стецько, а й виховувати цілі покоління на їх прикладі.
Ярема Петрів
![](http://uaprosvita.if.ua/wp-content/uploads/2020/05/96585163_2978817085566179_7641509528466358272_n.jpg)
![](http://uaprosvita.if.ua/wp-content/uploads/2020/05/96819679_2980207592093795_1511586294986178560_o-1024x766.jpg)
![](http://uaprosvita.if.ua/wp-content/uploads/2020/05/96854027_2980207712093783_8148322876349480960_o-1024x766.jpg)