Українська книгарня

20 червня 2010 року в обласній «Просвіті» гостинно відчинила свої двері крамниця «Українська книгарня».

Коли мова йде про книги, крамниці і торгівлю загалом, то  важливо віднайти  своє місце, зайняти тематичну нішу і тримати планку своєрідності і необхідності. Тому коли йдеться про «Українську книгарню» при Народному домі «Просвіта», то є сенс акцентувати якраз на важливості такої. 

Видавництво «Просвіти», щорік збільшуючи і урізноманітнюючи обсяги видань має прямого замовника на реалізацію і водночас виставковий елемент у роботі. Тому постійні покупці крамниці завжди стають першими, хто дізнається про нові просвітянські видання.

Важливою перевагою крамниці є політика ціноутворення, що зосереджується власне на можливостях свої клієнтів і тому прибутковість не є головним пріоритетом у роботі. Постійно ведеться аналіз покупецької аудиторії і робиться замовлення продукції відповідно до потреб і зацікавлень. Здебільшого до продажу надходять дитяча література, оригінальні художні книги та видання суспільно-політичного  характеру. Особливим сигментом є музична література, чи не єдина в місті точка продажу вузькоспеціалізованих   навчально-методичних видань. В пріоритеті до продажу завжди пропонуються книги прикарпатських авторів, які у великих книгарнях часто губляться серед всього популярного асортименту. Тому «Українська книгарня» має формат концептуальної крамниці для відвідувачів, які знають чого хочуть. А для випадкових відвідувачів завжди знаходиться доречна консультація, порада у виборі, можливість замовлення конкретної продукції та доступна вартість тих видань, котрі завжди будуть доречними у домашній бібліотеці, для подарунку чи для маленьких читачів.

Окрім друкованих видань крамниця надає послуги ксерокопіювання та має у роздрібному продажу канцтовари, українську символіку та, що важливо, тижневик “Галицька Просвіта”.

Книгарня працює щоденно з 9.00 до 18.00, а також у неділю, коли в Народному домі «Просвіта» проводяться просвітянські заходи.

Наостанок зазначимо, що «Українська книгарня» відкрилася завдя­ки старанням як голови обласної «Просвіти» Степана Волковецького, так і його заступника Іллі Заграновського, завідувача господарством Романа Петраша, щирої просвітянки Лесі Козак.

Ласкаво запрошуємо в нашу книгарню!