Наша діяльність

Звіт голови Івано-Франківського обласного об’єднання ВУТ “Просвіта” про діяльність за 2015-2019 роки

Звіт голови Івано-Франківського обласного обєднання ВУТ “Просвіта” Степана Волковецького про діяльність за 2017 рік.

Звіт голови Івано-Франківського обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка Степана Волковецького про діяльність об’єднання за 2010–2014 роки.

В 2004 році затверджена концепція відродження «Просвіти» в кожному селі та трудовому колективі міста.

В таких райміськоб’єднаннях як Тлумацьке та Снятинське діють первинні осередки в кожному селі.

Обласне та міське об’єднання мають у своєму розпорядженні Народний дім «Просвіта», де щодня проводяться різноманітні просвітянські заходи.

У 2008 році отримали автобус, який використовується для виїзду в райони та села області для просвітницьких цілей.

Практикуються виїзди художніх колективів Народного дому «Просвіта» разом із керівництвом ОО ВУТ «Просвіта» в райони та великі села, де є народні доми. Робота планується на рік та на кожен місяць. В Народному домі «Просвіта» урочисто відзначаються всі державні свята та річниці політичних, культурних та громадських діячів.

Щорічно проводяться обласний просвітянський конкурс ім. Марійки Підгірянки в 4-ох номінаціях, одна з яких – за просвітянську діяльність.

Щотижня випускається газета «Галицька Просвіта», в якій висвітлюється діяльність «Просвіти» в краї та історико-культурні матеріали, порушуються проблеми духовності й політики. Організований та успішно працює видавничо-господарський центр «Просвіта». Випускаються на власному поліграфічному обладнанні й розповсюджуються доступні книги українською мовою. 11 червня цього року в Народному домі «Просвіта» (м. Івано-Франківськ) була відкрита «Українська книгарня».
НД “Просвіта” є одним із найактивніших центрів громадської діяльності обласного центру та області в цілому.Тут розміщені офіс МО “Просвіта” та інших громадських організацій: “Жіноча громада”, “Лемківщина”, “Союз українок”, “Клуб української інтелігенції”.