Завжди “Ласкаво просимо”
Нещодавно з несподіваним візитом до прикарпатської “Просвіти” завітали гості – голова Хмельницької обласної “Просвіти” Віталій Міхалевський з дружиною.
Вони мандрували Прикарпаттям, відвідували фестивалі, гостини, а саме у Франківську навідалися до письменницької організації та , власне, до просвітян. Гості були приємно подивовані тим, як організовано працює та добротно виглядає “Просвіта” Франківщини, маючи власні виробничі потужності, штат працівників, матеріальний фонд та насичений план заходів.
![](http://uaprosvita.if.ua/wp-content/uploads/2019/08/64273279_404273433770731_4314438736394846208_n-1024x768.jpg)
У редакції тижневика “Галицька Просвіта” з Богданом Вівчаром та Іриною Шумадою
![](http://uaprosvita.if.ua/wp-content/uploads/2019/08/received_484948952270894-1024x768.jpeg)
В гостях у Василя Мельниковича та гурту “Етноскарб”
![](http://uaprosvita.if.ua/wp-content/uploads/2019/08/received_2920263844864888-1024x768.jpeg)
В книгозбірні НД “Просвіта” із Михайлиною Боднар та Ольгою Бойчук
![](http://uaprosvita.if.ua/wp-content/uploads/2019/08/received_679670159174503-1024x768.jpeg)
При вході до Просвіти із Михайлом Січкою та Михайлиною Боднар
29 390 Відповіді