Українська книгарня

Здійснилася давня мрія просвітян міста й області: 20 червня 2010 року в обласній «Просвіті» гостинно відчинила свої двері «Українська книгарня».

Тут, окрім книг видавництв «Просвіти», продаватимуться книги таких українських видавництв, як «Промінь», «Ранок», «Школяр», «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Казка» та наших місцевих видавництв. Родзинкою кни­гарні є те, що акцент робиться на доступність української книжки - а отже, ціни в порівнянні з іншими книжковими магазинами помірні. Вже перші дні роботи книгарні засвідчили, що задум справдився -просвітяни та наші гості охоче купують «Сад Гетсиманський» Івана Баг­ряного, «Кулінарні секрети сестри Ольги», дитячі енциклопедії та бага­то різноманітної довідкової літератури.

Окреме місце займає література, видана ВГЦ "Просвіта".

Окремий розділ присвячений музичній літературі: сольфеджіо, шко­ли гри на баяні, фортепіано, скрипці та інших музичних інструментах. В недалекій перспективі - відкриття додаткового торгового залу, де продаватимуться українська символіка й атрибутика, українські виро­би: вишиті рушники і сорочки, національні прапори тощо.

Книгарня працює щоденно з 9.00 до 18.00, а також у неділю, коли в Народному домі «Просвіта» проводяться просвітянські заходи.

Наостанок зазначимо, що «Українська книгарня» відкрилася завдя­ки старанням як голови обласної «Просвіти» Степана Волковецького, так і його заступника Іллі Заграновського, завідувача господарством Романа Петраша, щирої просвітянки Лесі Козак.

Ласкаво запрошуємо в нашу книгарню!