Відлуння душі і серця

 

Михайло СічкаІван Липчук, Руслана ДенегаНазар Петрунів та Віталія Білуник  привезли  з далекої Херсонщини нагороди для них - найкращих! Вони гідно представили "Просвіту" на благодійному конкурсі-фестивалі українського слова "Відлуння душі і серця" пам'яті Наталії Коломієць.

 

На запрошення Олега Олексюка,голови Херсонського облоб'єднання ВУТ "Просвіта", члена Національної Спілки письменників  України, директора фестивалю, делегація від прикарпатської «Просвіти» подолала сотні кілометрів, щоб підтримати тамтешню когорту просвітян, яким, в силу різних причин, ще важко бути відкритими духом і словом.

Фестиваль імені Наталії Коломієць -  поетки, патріотки, волонтерки – пісенно-поетичний захід патріотичного спрямування. І наші представники виступили у всіх категоріях конкурсу та на гала-концерті. До складу журі відкритого конкурсу- фестивалю входили такі особистості як: Заслужені діячі мистецтв О. Натяжний, та В.Кулик, Народні артисти України - Н. Лелеко та Х.Ширінський.

Коломиянин Іван Липчук отримав беззаперечну  перемогу у номінації "Художнє слово" та Диплом Лауреата 1 ступеню, адже патріотичні вірші у його декламуванні викликали захоплення та трепет у всіх без винятку присутніх слухачів.

Віталія Білуник та Назар Петрунів у конкурсі отримали другу та третю премії відповідно, а також похвальні коментарі членів журі та вдячні слова від втішених гарною українською піснею глядачів.  Справжню силу слова і пісні продемонструвала Руслана Денега, яка була запрошена як почесна гостя і виконувала «Ожиємо, брати» поряд із заслуженими артистами України на гала-концерті фестивалю.

Вцілому, прикарпатські просвітяни зробили гідну командну роботу. За ці кілька днів свого перебування в м.Гола Пристань на Херсонщині вони багато спілкувалися з тамтешніми діячами культури та представниками влади, обмінювалися досвідом та враженнями і, що головне,  залишили там багато світлих добрих слів про єдину Україну, єдиний народ і тверде переконання у потребі невпинної просвітницької роботи.