Наша діяльність

Звіт голови Івано-Франківського обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка Степана Волковецького про діяльність об’єднання за 2010–2014 роки.

В 2004 році затверджена концепція відродження «Просвіти» в кожному селі та трудовому колективі міста.

В таких райміськоб’єднаннях як Тлумацьке та Снятинське діють первинні осередки в кожному селі.

Обласне та міське об’єднання мають у своєму розпорядженні Народний дім «Просвіта», де щодня проводяться різноманітні просвітянські заходи.

У 2008 році отримали автобус, який використовується для виїзду в райони та села області для просвітницьких цілей.

Практикуються виїзди художніх колективів Народного дому «Просвіта» разом із керівництвом ОО ВУТ «Просвіта» в райони та великі села, де є народні доми. Робота планується на рік та на кожен місяць. В Народному домі «Просвіта» урочисто відзначаються всі державні свята та річниці політичних, культурних та громадських діячів.

Щорічно проводяться обласний просвітянський конкурс ім. Марійки Підгірянки в 4-ох номінаціях, одна з яких – за просвітянську діяльність.

Щотижня випускається газета «Галицька Просвіта», в якій висвітлюється діяльність «Просвіти» в краї та історико-культурні матеріали, порушуються проблеми духовності й політики. Організований та успішно працює видавничо-господарський центр «Просвіта». Випускаються на власному поліграфічному обладнанні й розповсюджуються доступні книги українською мовою. 11 червня цього року в Народному домі «Просвіта»
(м. Івано-Франківськ) була відкрита «Українська книгарня».

Щовівторка в НД «Просвіта» практикуються зустрічі студентської молоді зі священиками різних конфесій, а також надаються безкоштовні юридичні консультації для просвітян краю.

24 червня на базі первинного осередку с. Залуква Галицького РМО проведений обласний семінар на тему: «Реалізація концепції відродження «Просвіти» в кожному селі, підприємстві».

Звіт голови Івано-Франківського обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка Степана Волковецького про діяльність об’єднання за 2010–2014 роки.