Відзначення 150-річчя "Просвіти"

Галицька Просвіта від 16 листопада

Галицька Просвіта за 16 листопада пропонує читачам таке:

 1. 18 листопада у Києві відбудеться Х з’їзд ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка. З чим на Всеукраїнський форум їдуть представники Просвіти Прикарпаття – в інтерв’ю голови обласного об’єднання Степана Волковецького.

2. «Незгасима ватра» – матеріал про те, як 8 листопада 2017 р. у Меморіальному комплексі «Дем’янів Лаз» активісти Національного  корпусу провели «Ватру пам’яті» на честь 28–ої річниці перепоховання  жертв комуністичних репресій.  

3. 8 листопада 2017 р.минає 160 років від народження майже забутого визначного галицького громадського діяча, міністра комунікацій ЗУНР Івана Мирона. Детальніше тему розкриває Олександр Жарівський.

4. Короткі замітки про цікаве:  про "Дідову аптеку" – унікальний музей у Криворівні та про виставку–презентацію унікальних книжкових видань у Надвіряннській книгозбірні.

5. Про активну просвітницьку діяльність йдеться у замітках про написання просвітянами Всеукраїнського диктанту єдності,а також про підсумки акції «Допомогти може кожен», що організувала молодь з Фундації регіональних ініціатив.

6. До уваги читачів подано розгорнутий огляд заходів, що урочисто відбулися нещодавно у Народному домі : Тематичний вечір до Дня української писемності та Святочна академія з нагоди 145річчя великого українського письменника Богдана Лепкого

7. І наостанок – дискусійні рефлексії від Василя Бабія та книжковий огляд антології «Поезії засвічена зоря» від Наталі Данилюк

Про все це, але трохи більше - тут