“Історія і “Просвіта” – XV-й тур

Івано-Франківське міське об’єднання ВУТ “Просвіта” ім. Тараса Шевченка оголошує і запрошує до участі в І-му етапі Всеукраїнського конкурсу творчих робіт на теми:

  1.Просвітянська і народно-патріотична діяльність

а) Івана Франка (160-річчя від Дня народження),

б) видатних діячів краю і України;

 

2.«Історія діяльності ОУН-УПА в теренах Івано-Франківської області 1940-1950 років» в номінаціях: публіцистика, проза, поезія, малюнок, фотографія.

 

Завдання конкурсу: зацікавлення діяльністю Товариства «Просвіта» та залучення молоді до пошукової, пізнавальної та дослідницької роботи.

 

Мета конкурсу: Відродження історичної пам’яті та пізнання правдивої історії.

 

Конкурс на тему «Історія діяльності ОУН-УПА» присвячений краєзнавчим дослідженням діяльності бійців Української Повстанської Армії 1940-50-х рр. В теренах Івано-Франківської області та заснований з метою всебічного вивчення історії національно-визвольної боротьби бійців УПА за вільну Україну.

 

На конкурс приймаються матеріали, які раніше не були опубліковані в пресі: окрім авторських краєзнавчих статей, цікавих споминів людей, які були очевидцями, також авторські поетичні та прозові твори. В творчій роботі повинні бути присутні списки використаних джерел та копії документів і світлини до статей, якщо мова йде про краєзнавчі розвідки. Творчі праці учасників конкурсу приймаються написані українською мовою без елементів нігілізму, тавтології, плагіату тощо.

 

Подані матеріали мають вирізнятися конкретністю й стислістю, не перевищувати 10 друкованих сторінок.

 

В рамках проведення конкурсу переможців буде відзначено наступним: грамотами, подяками та книгами сучасних авторів. Прізвища авторів та найкращі роботи будуть опубліковані в пресі.

 

Термін подання робіт: до 25.11. 2016 року за адресою:

 

НД “Просвіта”, вул. Грушевського, 18/17 або if_prosvita@ukr.net тел. 2-57- 91, 75-05- 86, відповідальний секретар.

 

Івано-Франківське міське об’єднання ВУТ “Просвіта” ім. Т. Шевченка