Хто знає де в Бога правда, а де кривда… І як воно так виходить, що сплітаються вони тугим перевеслом у людських долях…

15 квітня 2016 року у приміщенні Івано-Франківської Обласної Організації Всеукраїнського Товариства "Просвіта" ім. Тараса Шевченка відбувалася презентація книги Адель Станіславської "Правда і кривда". Щиросердечно вдячні пані Лесі та пані Марії Солодчук за запрошення.

Ми - студенти ноовоствореної молодіжної секції "Молода Просвіта" Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу відчули неймовірні емоції,які охоплювали душу кожного з нас, саме коли автор зачитувала свої оповідання. Любов, ненависть, очікування, спокій та пристрасть компонували один з одним у творах. 

Величезну насолоду відчували під час читання оповідання Адель Станіславької "Маски шоу або Благими намірами". Читаючи,я та ще одна студентка коледжу Острижнюк Юлія пропускали кожне слово через своє серце та свою душу. Зворушені відгуками в свій бік та емоціями,які бачили на Вашому обличчі.

Адже мистецтво-захоплює,мистецтво-чарує,будучи там,всі присутні у залі поринули у море таланту,де і відкрилася перед залом книга письменниці.А пише Адель так просто і проникливо, щоб достукатись до кожного серденька, щоб почули і зрозуміли.Не залишила байдужими і наші серця.

Присутнім у залі був писименник нашого міста,відомий на всю Україну та не бачений досі для нас - Степан Пушик.Також Володимир Шовкошитний-президент Міжнародної організації «Союз Чорнобиль» (1990–2003),. один із засновників Української екологічної асоціації «Зелений світ», перший заступник Голови Національної спілки письменників України (НСПУ) А ще знайомство з просвітянами Івано-Франківська, численними письменниками з всіх міст та областей України, прозаїками, та прослуховування тематичної музики відкарбувалося в потаємних куточках душі і грітимуть спогадами.
Марія Солодчук,як завше усміхнена,осяяна щастям,задушевна і одна вже з найріднішим мені людей ,з теплотою,щирістю та навстіж відкритим серцем, зустрічала нас та всіх гостей добрим словом і молитвою…

Тому від імені всіх просвітян коледжу висловлюю Вам, глибоку вдячність за духовне збагачення,навчання-роздуми та можливість розділити з Вами цей святковий день

Маряна Гаран, голова осередку «Молодої Просвіти» Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу