Немає революції кінця

Шановні панове!

Ми, представники громадських організацій та політичних партій області, звертаємося до Вас із вимогою вплинути на діяльність пивного закладу Паб «Че», що відкрився в приміщенні підвалу будинку за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 14, а саме – змінити назву та оформлення інтер’єру, а у випадку відмови власника – заборонити діяльність закладу.

Вимогу обґрунтовуємо тим, що заклад має очевидне ідеологічне антинаціональне підґрунтя. Людиноненависницька комуністична ідеологія, яку активно впроваджував усе своє життя Че Гевара – один із чільників комуністичного руху в Латинській Америці, засуджується світом і прирівнюється до нацистської.

Тому наявність у Івано-Франківську закладу, який є ідеологічно прокомуністичний, викликає обурення громадськості міста. Вважаємо його відкриття і діяльність подібними до встановлення пам’ятника Сталіну в Запоріжжі чи виставленню комуністичних червоних прапорів у Львові 9 травня 2011 року. Наслідки останніх акцій відомі.

Підтвердженням ідеологічно-комуністичної складової функціонування закладу є:

1. Реклама закладу – у місті масово розклеєні рекламні плакати з зображенням Че Гевари в береті з червоною (комуністичною) зіркою;

2. Оформлення приміщення Пабу «Че» – стіни теж розфарбовані червоними зірками. Очевидно, що заклад створений для неформальної пропаґанди комуністичної ідеології.

При цьому покладаємось на Ваш патріотизм, пане Голово, та депутатського корпусу ВО «Свобода» Івано-Франківської міської ради, яка, вважаємо, помилково видала дозвіл на діяльність закладу з назвою – іменем лідера комуністичного руху в Латинській Америці.

Звернення підтримали ряд політичних партій і громадських організацій краю. Серед них і «Просвіта».