Оголошуємо тендер

Шановні Пані та Панове!

Івано-Франківське обласне об’єднання всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка (фактична адреса: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Михайла Грушевського, 18) взяти участь у тендері та надати свої комерційні пропозиції на закупівлю наступних товарів  (згідно визначеного Лоту).

Опис Період постачання товарів:
Лот Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (перевезення пасажирів та вантажів легковим автомобілем на замовлення) Березень-Червень 2024  року

Загальна інформація:

Тендерна закупівля оголошується в рамках Договору про реалізацію проєкту між Міжнародною організацією з міграції та Івано-Франківським обласним об’єднанням всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка у Проєктах «Задоволення нагальних гуманітарних потреб найбільш уразливих верств населення в Україні» та «Покриття нагальних гуманітарних потреб постраждалого від конфлікту в Україні населення» UA1-2023-13011.4.EU.

Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (перевезення пасажирів та вантажів легковим автомобілем на замовлення)

Регіони надання послуг: Львівська область, Тернопільська область, Чернівецька область, Івано-Франківська область та Закарпатська область.

Період надання послуг: Березень-Червень 2024  року

Примітка: Тендерна форма згідно таблиці №1 є обов’язковою для заповнення для участі в тендері.

Будь-які запитання про надання додаткової інформації щодо цього Тендеру повинні надсилатися на електронну адресу: prosvitaif.org@gmail.com  до                29 лютого 2024 року (включно).

Тендерні пропозиції мають бути дійсними протягом 120 днів з дати закінчення терміну подання пропозицій

Кінцевий термін подачі комерційних пропозицій: 01 березня 2024 року до 12:00 год. (за київським часом) за адресою: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Михайла Грушевського, 18 або надіслані на електронну адресу prosvitaif.org@gmail.com

Цінова пропозиція має включати наступну номенклатуру товарів та зазначену кількість (згідно таблиці)

No. Description / Опис Загальна кількість км. Ціна за 1 км. Загальна вартість послуг за 40 000,00 км.
1 Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (перевезення пасажирів та вантажів легковим автомобілем на замовлення), включаючи попереднє узгодження маршрутів за 1 день до виїзду. (Вартість послуги повинна враховувати послуги водія, витрати на паливо-мастильні матеріали, витрати на страхування транспортних засобів, водіїв та страхування пасажирів, амортизацію транспортних засобів; враховувати необхідний час очікування під час поїздок; будь-які додаткові витрати (в т.ч. обов’язкові збори та платежі) в межах даної закупівлі повинні бути враховані в ціну пропозиції, 40 000,00   кг

В ціновій пропозиції необхідно зазначити ціну 1 км та загальну вартість  40 000,00 км. (складає: _________ грн. ___коп. (зазначити суму прописом),

Надаючи пропозицію зацікавлена сторона погоджується забезпечити товар відповідної якості, в необхідній кількості та в установлені замовником строки та погоджується з умовами, що Івано-Франківське обласне об’єднання всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка може відхилити нашу пропозицію, та прийняти будь-яку іншу пропозицію з більш вигідними для умовами.

Інформація для заявників за покликанням

Можливо вам сподобається...